Yeni Reduced price! LODFIBER 170 m ST-ST Kapalı Zırhlı Tekli 4 Tellerinin Fiber Optik Kablo Yama Kablosu 9/125 Daha büyük görüntüle

LODFIBER 170 m ST-ST Kapalı Zırhlı Tekli 4 Tellerinin Fiber Optik Kablo Yama Kablosu 9/125

₺1 365.43

Yeni ürün

Birim Tipi parça
Paket Boyutu 15cm x 8cm x 12cm (5.91in x 3.15in x 4.72in)
Marka Adı LODFIBER
Model Numarası 170M-IN4Strands-ST


170 m ST-ST Kapalı Zırhlı Tekli 4 Tellerinin Fiber Optik Kablo Yama Kablosu 9/125
170 m ST-ST Kapalı Zırhlı Tekli SM 4 Tellerinin Fiber Optik Kablo Yama Kablosu
Içeren: 1 parça
Bağlayıcı Tipi: ST/UPC-ST/UPC
Mesafe: 170 metre
Tellerinin: 4 çekirdek (4 Ipliklerini)
Çekirdek Kaplama Çapı: Tekli 9/125
Mantolama: Kapalı Zırhlı, Mavi Mantolama.
Konnektörler: Erkek için Erkek

Etiketler: Ucuz LODFIBER 170 m ST ST Kapalı Zırhlı Tekli 4 Tellerinin Fiber Optik Kablo Yama Kablosu 9/125, Yüksek Kalite LODFIBER 170 m ST-ST Kapalı Zırhlı Tekli 4 Tellerinin Fiber Optik Kablo Yama Kablosu 9/125, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.

Bir değerlendirme yazın

LODFIBER 170 m ST-ST Kapalı Zırhlı Tekli 4 Tellerinin Fiber Optik Kablo Yama Kablosu 9/125

LODFIBER 170 m ST-ST Kapalı Zırhlı Tekli 4 Tellerinin Fiber Optik Kablo Yama Kablosu 9/125

170 m ST-ST Kapalı Zırhlı Tekli 4 Tellerinin Fiber Optik Kablo Yama Kablosu 9/125 170 m ST-ST Kapalı Zırhlı Tekli SM 4 Tellerinin Fiber Optik Kablo Yama Kablosu Içeren: 1 parça Bağlayıcı Tipi: ST/UPC-ST/UPC Mesafe: 170 metre Tellerinin: 4 çekirdek (4 Ipliklerini) Çekirdek Kaplama Çapı: Tekli 9/125 Mantolama: Kapalı Zırhlı, Mavi

İlgili ürünler